Алюмінієвий радіатор Radiatori HELYOS 500/100
575,60 ₴/секція
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6931
+380 (50) 309-03-03
Склад Одеса
- +380 (67) 173-03-03Склад Харків "Барабашово"
- +380 (63) 854-20-18Склад Харків
- +380 (50) 309-03-03Склад Одеса
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Алюмінієвий радіатор Radiatori Helyos 5000/100 (Італія) виготовлений на фірмі Radiatori 2000, що гарантує максимальну тепловіддачу при мінімальних витратах. Радіатор має сучасний закруглений профіль, який легко вписується в будь-який інтер'єр, c успіхом задовольняючи найвишуканіші смаки. Ця опалювальна система відрізняється високою якістю і надійністю, тому в комплекті з радіатором ви отримаєте 15-ти річну гарантію від офіційного виробника. Алюмінієвий радіатор Radiatori Helyos 500/100 (Італія)виготовлений у відповідності з нормами системи забезпечення якості UNI 29002 (ISO 9002). Цей радіатор чудово підійде для установки в приміщення з центральної та автономною системою опалення. Наповніть свій будинок затишком і теплом разом з італійськими радіаторами високої якості Radiatori.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 16 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Колір | Білий |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Об'єм води в радіаторі | 4.7 л |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Стан | Новий |
| Теплова потужність | 175 Вт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 581 мм |
| Глибина | 95 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид радіатора | Литий |
| Кількість секцій | 10 |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
| Мінімальне значення pH | 5 |
| Опресувальний тиск | 24 бар |
| Тепловіддача Δt = 70 °C | 175 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 575,60 ₴/секція
- Спосіб упаковки: Пачка




