Алюмінієвий радіатор Radiatori HELYOS 350/100
575,60 ₴/секція
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6930
+380 (50) 309-03-03
Склад Одеса
- +380 (67) 173-03-03Склад Харків "Барабашово"
- +380 (63) 854-20-18Склад Харків
- +380 (50) 309-03-03Склад Одеса
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Алюминиевый радиатор Radiatori Helyos 350/100 (Италия) изготовленный на фирме Radiatori 2000, которая гарантирует максимальную теплоотдачу при минимальных затратах. Радиатор имеет современный округленный профиль, который легко вписывается в любой интерьер, c успехом удовлетворяя самые изысканные вкусы. Эта отопительная система отличается высоким качеством и надежностью, поэтому в комплекте с радиатором вы получите 15-ти летнюю гарантию от официального производителя. Алюмінієвий радіатор Radiatori Helyos 350/100 (Італія)виготовлений у відповідності з нормами системи забезпечення якості UNI 29002 (ISO 9002). Цей радіатор чудово підійде для установки в приміщення з центральної та автономною системою опалення. Наповніть свій будинок затишком і теплом разом з італійськими радіаторами високої якості Radiatori.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 12 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Колір | Білий |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Об'єм води в радіаторі | 2.5 л |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Стан | Новий |
| Теплова потужність | 140 Вт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 431 мм |
| Глибина | 95 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид радіатора | Литий |
| Кількість секцій | 10 |
| Міжосьова відстань | 350 мм |
| Мінімальне значення pH | 5 |
| Опресувальний тиск | 24 бар |
| Тепловіддача Δt = 70 °C | 140 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 575,60 ₴/секція
- Спосіб упаковки: Пачка




