Радіатор для опалення біметалічний Bitherm 350/80
222,50 ₴/секція
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2343
+380 (50) 309-03-03
Склад Одеса
- +380 (67) 173-03-03Склад Харків "Барабашово"
- +380 (63) 854-20-18Склад Харків
- +380 (50) 309-03-03Склад Одеса
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Біметал Bitherm 350/80 від магазину Маремекс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bitherm |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.1 кг |
| Гарантійний термін | 300 міс |
| Колір | Білий |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Максимальна температура теплоносія | 120 град. |
| Максимальний робочий тиск | 24 бар |
| Об'єм води в радіаторі | 0.2 л |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Стан | Новий |
| Теплова потужність | 1.4 Вт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість секцій | 10 |
| Матеріал радіатора | Сталь — алюміній |
| Міжосьова відстань | 350 мм |
| Опресувальний тиск | 36 бар |
| Тепловіддача Δt = 70 °C | 140 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 222,50 ₴/секція




