


Дизельний генератор INVO DT-6500EA
61 840 ₴
- Немає в наявності
- Код: DD0005488
+380 (50) 309-03-03
Склад Одеса
- +380 (67) 173-03-03Склад Харків "Барабашово"
- +380 (63) 854-20-18Склад Харків
- +380 (50) 309-03-03Склад Одеса
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дизельний генератор INVO DT-6500EA,6/6,5кВт, 230/380В
Дизельний генератор INVO DТ-6500EA - дизельний генератор з електронним датчиком напрацювання мотогодин, з світловим індикатором рівня масла, на колесах для побутового та промислового класу з вихідною напругою 230/380 В електроживленням виробничих та побутових об'єктів, офісів, магазинів, державних установ. Дана модель генератора має номінальну потужність 6/6,5 кВт, чого буде достатньо для живлення електроприладів та обладнання у невеликій будівлі, а великий бак для палива на 12,5 л забезпечить безперебійну роботу до 12 години при 75% навантаженні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INVO |
| Вхід ATS | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 та 3 |
| Конструкція | Портативна |
| Коефіцієнт потужності | 0.8 |
| Максимальна потужність | 7 кВт |
| Напруга | 400 В |
| Номінальна потужність | 6.5 кВт |
| Підключення пристрою | Розетка AC 230В |
| Передстартовий підігрів | Так |
| Режим роботи | Аварійний |
| Стан | Новий |
| Тип палива | Дизельне |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Захисний кожух | Ні |
| Кількість коліщат | 4 |
| Наявність вольтметра | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 130 кг |
| Висота | 520 мм |
| Довжина | 760 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.65 л |
| Об'єм паливного бака | 12.5 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 61 840 ₴




