Лічильник горячої води Metron ETH 15/110 1,6 R50/R40 T50
534 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ETH 15/110 1,6 R50/R40 T
+380 (50) 309-03-03
Склад Одеса
- +380 (67) 173-03-03Склад Харків "Барабашово"
- +380 (63) 854-20-18Склад Харків
- +380 (50) 309-03-03Склад Одеса
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики та опис
Основні
Стан Новий
Країна виробник Україна
Область застосування лічильника Побутової
Тип лічильника Механічний
Вид водолічильника Крильчатий
Види комбінованого лічильника Крильчатий
Використання Для горячої води
Кількість трубопроводів, що обслуговуються Одноканальний
Максимальна витрата Qmax 2 куб. м/год
Номінальна витрата, Qn 1.6 куб. м/год
Спосіб монтажу Горизонтальний/вертикальний
Тип приєднання Штуцерне
Гарантійний термін 36 місяців
Додаткові характеристики
Міжповірочний інтервал 4 років
Матеріал корпусу Латунь
Габаритні розміри
Монтажна довжина 110 мм
Висота 59 мм
Ширина 75 мм
Штуцерами, лічильник не комплектується
Основні
Стан Новий
Країна виробник Україна
Область застосування лічильника Побутової
Тип лічильника Механічний
Вид водолічильника Крильчатий
Види комбінованого лічильника Крильчатий
Використання Для горячої води
Кількість трубопроводів, що обслуговуються Одноканальний
Максимальна витрата Qmax 2 куб. м/год
Номінальна витрата, Qn 1.6 куб. м/год
Спосіб монтажу Горизонтальний/вертикальний
Тип приєднання Штуцерне
Гарантійний термін 36 місяців
Додаткові характеристики
Міжповірочний інтервал 4 років
Матеріал корпусу Латунь
Габаритні розміри
Монтажна довжина 110 мм
Висота 59 мм
Ширина 75 мм
Штуцерами, лічильник не комплектується
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Область застосування лічильника | Побутової |
| Тип лічильника | Механічний |
| Вид водолічильника | Крильчатий |
| Види комбінованого лічильника | Крильчатий |
| Використання | Для гарячої води |
| Кількість обслуговуваних трубопроводів | Одноканальний |
| Умовний прохід | 15 мм |
| Максимальна витрата, Qmax | 2 куб.м/год |
| Номінальна витрата, Qn | 1.6 куб.м/год |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Міжповірочний інтервал | 4 років |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Покриття | Емаль |
| Габаритні розміри | |
| Монтажна довжина | 110 мм |
| Висота | 59 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 534 ₴




