Опора садова сталева 1,1 х 80см, TYP11080
33,40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: TYP11080
+380 (50) 309-03-03
Склад Одеса
- +380 (67) 173-03-03Склад Харків "Барабашово"
- +380 (63) 854-20-18Склад Харків
- +380 (50) 309-03-03Склад Одеса
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора садова сталева 1,1 х 80см, TYP11080
Сталевий садовий прут вкритий шаром пластику зеленого кольору, завдяки чому ідеально поєднується з рослинами і є стійким до погодних умов.Садова жердина широко використовується як опора для рослин.
Комбінуючи різноманітні з’єднувачі з опорами, можна створити цікаву конструкцію, яка досконало відповідає індивідуальним потребам користувача.
Габаритні розміри:
- Довжина: 80 см
- Діаметр: 1,1 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRADAS |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Зелений |
| Тип | Опора для рослин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TYP11080 |
| Висота | 80см |
| Довжина | 80см м |
| Діаметр | 1.1см |
| Матеріал | ПВХ, сталь |
| Паковання | 1 шт |
| Фасування | 100 |
| Фасування | 1, 10, 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33,40 ₴




