
Радіатор сталевий Krakow т22 500х800
2 314 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 1929
Відправка з 10 квітня 2026+380 (50) 309-03-03
Склад Одеса
- +380 (67) 173-03-03Склад Харків "Барабашово"
- +380 (63) 854-20-18Склад Харків
- +380 (50) 309-03-03Склад Одеса
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сталеві радіатори є одним з найбільш популярних видів за рахунок поєднання високої тепловіддачі, малої теплової інерції, естетичного зовнішнього вигляду і оптимальної ціни. Сталеві радіатори також поєднують в собі конвекційні і випромінювальні методи розповсюдження тепла в приміщеннях.Сталеві радіатори підходять для будь-яких типів приміщень як житлових, так і виробничих, вони легкі і зручні в монтажі.Сталеві панельні радіатори Krakow виробляються з допомогою прессовочного і машинного устаткування зварювального виробництва Італії, з використання новітніх технологій у відповідності зі світовими стандартами. Сталеві батареї Krakow мають невелику глибину, малу масу, володіють незначною тепловою інерцією і дозволяють отримати максимальну тепловіддачу.Пристрій кожного радіатора дозволяє отримати максимальну тепловіддачу.Всі радіатори протестовані під тиском 13 бар.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 19.5 кг |
| Випробувальний тиск | 13 бар |
| Гарантійний термін | 144 міс |
| Колір | Білий |
| Конструкція радіатора | Панельна |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Матеріал | Сталь |
| Об'єм води в радіаторі | 4.1 л |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Стан | Новий |
| Теплова потужність | 1220 Вт |
| Тип радіатора | 22 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 484 мм |
| Глибина | 106 мм |
| Підключення теплоносія | 1/2" |
| Товщина листа панелі радіатора | 1.2 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Комплектація | |
| Заглушка | Так |
| Кран Маєвського | Так |
| Кран радіаторний кутовий | Ні |
| Кран радіаторний прямий | Ні |
| Кронштейн | Так |
| Термоголовка | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 314 ₴




