



Шланг для поливу 1/2", 30м, SUNFLEX PLUS, WSP1/230
1 350,10 ₴
- В наявності
- Код: WSP1/230
+380 (50) 309-03-03
Склад Одеса
- +380 (67) 173-03-03Склад Харків "Барабашово"
- +380 (63) 854-20-18Склад Харків
- +380 (50) 309-03-03Склад Одеса
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шланг для поливу SUNFLEX PLUS 1/2" 30м
Модель: WSP1/230 | EAN: 5907544456711
SUNFLEX PLUS належить до класу EXTRA поливальних шлангів. Виготовлений з якісного ПВХ.
Конструкція шланга (4 шари)
- 1-й шар – внутрішній, білий ПВХ, стійкий до UV та утворення водоростей.
- 2-й шар – чорний ПВХ для підсилення конструкції.
- 3-й шар – армування синтетичним волокном з поперечним обплетенням.
- 4-й шар – зовнішній, жовтий м’який ПВХ із сірою смугою.
Технічні характеристики
| Діаметр | 1/2" (12,5 мм) |
| Довжина | 30 м |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Тиск розриву | 24 бар |
| Вага | 3,74 кг |
| Матеріал | ПВХ (4-шаровий, армований) |
| Безпека | Не містить кадмію |
| Упаковка | Коробка |
Посилений 4-шаровий шланг підвищеної міцності з оптимальною довжиною для універсального садового використання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BRADAS |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Жовтий |
| Кількість шарів | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WSP1/230 |
| Тип паковання | Коробка |
| Внутрішній діаметр | 1/2" |
| Довжина у бухті | 30 м |
| Матеріал | ПВХ, гума |
| Робочий тиск | 8 Bar |
| Фасування | 4 |
| Фасування | 1, 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350,10 ₴




