Конектор нар SLD 3/4'' помаранчевий
44,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AP-055
+380 (50) 309-03-03
Склад Одеса
- +380 (67) 173-03-03Склад Харків "Барабашово"
- +380 (63) 854-20-18Склад Харків
- +380 (50) 309-03-03Склад Одеса
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маса для великої фасування: 11 кг
Об'єм для великої фасування: 0,03 м. куб
Країна виробництва: КНР
Діаметр: 3/4"
Діаметр різі: 3/4"
Тип різі: Зовнішня
Наявність різі: Так
Наявність клапана: Немає

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SLD |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 3/4" |
| Діаметр різьблення | 3/4" |
| Маса для великого фасування | 11 кг |
| Наявність клапана | Немає |
| Наявність різі | Да |
| Об'єм для великого фасування | 0,03 м. куб |
| Країна виробництва | КНР |
| Країна реєстрації бренда | КНР |
| Тип різі | Зовнішня |
| Колір | Помаранчевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44,50 ₴




