Стартер Presto-PS з різзю 50 мм для шланга туман Silver Spray 45 мм (GSM-014563)
574,78 ₴
- В наявності
- Код: GSM-014563
+380 (50) 309-03-03
Склад Одеса
- +380 (67) 173-03-03Склад Харків "Барабашово"
- +380 (63) 854-20-18Склад Харків
- +380 (50) 309-03-03Склад Одеса
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості
Стартер Presto-PS для шланга туман (GSM-014563) застосовується для побудови систем поливання дощуванням. Його використання дає змогу швидко та надійно з'єднати шланг туман із магістральним трубопроводом. Рекомендований мінімальний діаметр магістралі 32 мм, оптимальний 40-50 мм. З одного боку стартер за допомогою затискного кільця щільно з'єднується зі стрічкою туман діаметром 45 мм, а з протилежної вкручується по різі 50 мм (2") у кран або трійник на магістральній трубі. Виготовлений із якісного ПВХ, довговічний, стійкий до впливу ультрафіолету та водорозчинних добрив.
Переваги
- Затискне кільце надійно тримає стрічку;
- Виготовлений із первинного матеріалу з додавання УФ-стабілізатора;
- Різь повністю відповідає стандарту ISO 724;
- Не підтікає, не вимагає додаткового ущільнення.
Коротка інструкція з монтажу стартера для стрічки туман:
- З'єднати стартер із магістральною трубою за допомогою крана;
- Відтягнути на максимум підтискне кільце;
- Одягнути ленту туман;
- Затягнути підтискне кільце.
- Вкрутити стартер у нарізний адаптер;
- На шланг 1 дюйм одягнути конектор;
- З'єднати конектор і стартер;
- Одягнути ленту туман;
- Затягнути підтискне кільце.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Стартер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 50 мм (2") |
| Для шлангів діаметром | 45 мм |
| Об `єм | 0,0003 м? |
| Об'ємна вага | 0,07 кг/м? |
| Паковання | 10 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 574,78 ₴










