Труба зі скловолокном для опалення та гарячої води д.32 PN20 (60м/15шт) - Evci Plastik (Туреччина)
65,90 ₴/пог.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9691
+380 (50) 309-03-03
Склад Одеса
- +380 (67) 173-03-03Склад Харків "Барабашово"
- +380 (63) 854-20-18Склад Харків
- +380 (50) 309-03-03Склад Одеса
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ПОЛІПРОПИЛЕНОВА ТРУБА, АРМОВАНА СКЛОВОЛОКНОМ
Для внутрішніх систем розподілу гарячої та холодної води в будинках, для систем підлогового та центрального опалення, вентиляції. Поліпропіленова труба, армована скловолоконним наповненням, вважається однією з кращих серед інших аналогів, завдяки наявності стінок з міцною та монолітною конструкцією, меншим на 3/4 лінійним тепловим розширенням, відсутністю необхідності операції зачистки перед зварюванням та значному збільшенню жорсткості трубопроводу.
Поліпропіленові труби мають ряд переваг, що пояснюють їх широке використання при первинному монтажі або модернізації систем опалення та водопостачання:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Evci Plastik |
| Країна виробник | Туреччина |
| Армована труба | Скловолокном |
| Внутрішній діаметр | 21.2 мм |
| Гарантійний термін | 50 років |
| Довжина труби | 4000 мм |
| Максимальна короткочасно допустима температура | 130 град. |
| Максимальна робоча температура | 120 град. |
| Максимальний робочий тиск | 25 бар |
| Зовнішній діаметр | 32 мм |
| Область застосування труби | Для систем опалення, Для систем зрошення, Для питної води, Для холодного водопостачання, Для транспортування стислого повітря, Для гарячого водопостачання, Для систем кондиціонування, Для транспортування агресивних середовищ |
| Руйнівний тиск | 40 бар |
| Перетин труби | Кругле |
| Спосіб з'єднання | Пайка |
| Товщина стінки труби | 5.4 мм |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65,90 ₴/пог.м




