


Генератор бензиновий (безкоштовна доставка по Харькову) 3 кВт Hi-NON
11 792,50 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11015
+380 (50) 309-03-03
Склад Одеса
- +380 (67) 173-03-03Склад Харків "Барабашово"
- +380 (63) 854-20-18Склад Харків
- +380 (50) 309-03-03Склад Одеса
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hi-Non |
| Країна виробник | Китай |
| Час безперервної роботи | 10 годин |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість фаз | 2 |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 3 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 2.8 кВт |
| Номінальна сила струму | 13 А |
| Режим роботи | Безперервний |
| Стан | Новий |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 40 кг |
| Висота | 450 мм |
| Довжина | 605 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний кожух | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Ручка для перенесення | Так |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Об'єм двигуна | 212 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Споживання палива | 0.7 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 792,50 ₴




