Електроконвектор Bonjour CEG BL-Meca/M (1500W)
2 479 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6491220
- +380 (67) 173-03-03Склад Харків "Барабашово"
- +380 (63) 854-20-18Склад Харків
- +380 (50) 309-03-03Склад Одеса
Опис електричного конвектора Bonjour CEG BL-Meca/M (1500W)
Конвектор Bonjour від французького концерну Atlantic Groupe – це надійні та прості у використанні електричні конвектори з механічним капілярним термостатом та «відкритим» голчастим нагрівальним елементом. Вони швидко прогрівають приміщення до комфортної температури. Конвектор можуть використовуватися для додаткового опалення в квартирах або приміщеннях з центральною системою опалення або можуть служити самостійною системою електричного опалення для заміських будинків.
Конвектор Bonjour має клас захисту від бризок IP 24, і на відміну від аналогічних конвекторів інших виробників, які мають клас захисту від бризок IP 20 або IP 21, його можна встановлювати в приміщеннях з високою вологістю та у ванних кімнатах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Укратлантик |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.4 кг |
| Висота | 606 мм |
| Глибина | 78 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Таймер | Ні |
| Тип встановлення | Настінний, Підлоговий |
- Ціна: 2 479 ₴
- Спосіб упаковки: Комплект підставок у комплект не входить, це додаткова опція. Ціна комплекту 195 грн.




