Стартер з внутрішньою різьбою Presto-PS для краплинної трубки 3,5 мм (7756)
1 390,25 ₴
- В наявності
- Код: 7756
+380 (50) 309-03-03
Склад Одеса
- +380 (67) 173-03-03Склад Харків "Барабашово"
- +380 (63) 854-20-18Склад Харків
- +380 (50) 309-03-03Склад Одеса
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості
Стартер з різьбленням Presto-PS (7756) використовується при побудові систем крапельного поливу для підключення садових крапельниць в комбінації зі сліпою трубкою діаметром 3,5 мм Підключається до магістральної труби за допомогою крана або перехідника з зовнішньою різьбою 3/4 дюйма. З протилежного боку для переходу на крапельниці на адаптер одягається трубка 3,5 мм Виготовлений з якісного первинної сировини, довговічний, стійкий до впливу ультрафіолету і добрив.
Переваги
- Стартер виготовлений з первинного ПВХ з додавання УФ-стабілізатора;
- Швидкий і легкий монтаж;
- Надійне з'єднання.
Коротка інструкція з монтажу стартера з різьбою:
- Накрутити стартер на кран або муфту з зовнішньою різьбою 3/4 ";
- З протилежного боку одягнути на адаптер трубку 3,5 мм;
- До трубки під'єднати крапельниці безпосередньо або через куточок/трійник.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використовується з | трубкою 3.5 мм |
| Об `єм | 0,0002 м? |
| Об'ємна вага | 0,05 кг/м? |
| Застосування | стартер для шланга |
| Спосіб монтажу | внутрішнє різьблення 3/4" |
| Тип | стартер на 1 вихід |
| Паковання | 50 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 390,25 ₴




