



Стартер Presto-PS для краплинної стрічки і шланга LFT (CT-0217)
14,13 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: CT-0217
+380 (50) 309-03-03
Склад Одеса
- +380 (67) 173-03-03Склад Харків "Барабашово"
- +380 (63) 854-20-18Склад Харків
- +380 (50) 309-03-03Склад Одеса
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Особливості
Стартер Presto-PS для краплинної стрічки і шланга LFT (CT-0217) застосовується для побудови систем крапельного поливу з використанням краплинної стрічки. Вбудовується стартер в отвір в стінку шлангів LayFLat. З протилежного боку стартера одягається крапельна стрічка і фіксується підтискної гайкою. Виготовляється стартер з високоякісної сировини, стійкий до механічних навантажень, дії органічних і неорганічних добрив, ультрафіолету.
Переваги
- Широкий хід гайки для надійного кріплення стрічки;
- Виготовлений з первинного матеріалу з додавання УФ-стабілізатора;
- Надійне кріплення стартера в стінці трубки.
Коротка інструкція з монтажу стартера:
- У шлангу LayFLat проробити отвір за допомогою діркопробивача;
- Змонтувати фітинг в отвір;
- Відкрутити на максимум підтискну гайку;
- Одягнути стрічку крапельну;
- Затягнути підтискну гайку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Стартер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для підключення | 6 мм |
| Діаметр шланга | 16 мм |
| Одиниця | 1 шт |
| Кількість в упаковці | 50 шт |
| Обсяг | 0,0001 м^3 |
| Об'ємна вага | 0,0241 кг/м^3 |
| Застосування | для краплинної стрічки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14,13 ₴




