
Подовжувач для висувних дощівників Presto-PS із зовнішньою різзю 1/2 дюйма (7714)
182,19 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 7714
+380 (50) 309-03-03
Склад Одеса
- +380 (67) 173-03-03Склад Харків "Барабашово"
- +380 (63) 854-20-18Склад Харків
- +380 (50) 309-03-03Склад Одеса
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості
Подовжувач для висувних дощівників Presto-PS (7714) використовується для монтажу в магістральну трубу висувних дощівників із внутрішньою різзю 1/2". Дає змогу швидко та точно відрегулювати глибину встановлення дощівників. Виготовлений із високоякісного ПВХ, стійкого до корозії та пошкоджень.
Переваги
- Простота монтажа;
- Довгий термін експлуатації;
- Можливість регулювання в процесі експлуатації;
- Прихований спосіб встановлення дощівників;
- Використовуються для систем автоматичного поливання.
Коротка інструкція з монтажу подовжувача:
- Встановити контролер поливання всередині або зовні приміщення залежно від використовуваної моделі;
- Поруч із виходом магістральної труби змонтувати бокс для клапанів і в нього встановити електромагнітний клапан;
- Під'єднати клапан до контролера та магістралі подавання води;
- Під'єднати підіймальну трубку до виходу клапана;
- У заздалегідь викопану траншею до місця розташування дощівників укласти підсумувальну трубку;
- У місці встановлення дощівника змонтувати трійник або кут із внутрішньою різзю 1/2";
- У нього вкрутити подовжувач і підрізати його до потрібної висоти, щоб дощівник був повністю втоплений у землю;
- Накрутити дощівник на подовжувач, присипати землею та добре утрамбувати;
- У разі потреби повторити дії пункт 2-7 залежно від кількості ліній зрошення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 1/2" |
| Об `єм | 0,0001м? |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м? |
| Робочий тиск | 2-5 bar |
| Тип | Подовжувач |
| Паковання | 10 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 182,19 ₴




