Адаптер подвійний зовнішній Presto-PS для мікроджетів (5140)
244,85 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5140
+380 (50) 309-03-03
Склад Одеса
- +380 (67) 173-03-03Склад Харків "Барабашово"
- +380 (63) 854-20-18Склад Харків
- +380 (50) 309-03-03Склад Одеса
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Особливості
Адаптер подвійний зовнішній Presto-PS (5140) застосовується для створення систем крапельного поливу з використанням сліпої трубки діаметром 16 і 20 мм для під'єднання крапельниць мікроджет. Використовується для переходу з внутрішнього старту на крапельниці мікроджет MJ-1302, MJ-1402, MS-1101A і MS-1101B. Адаптер виготовлений із якісної первинної сировини, довговічної, стійкої до впливу ультрафіолету та добрив.
Переваги
- Низька ціна та простота встановлення;
- Виготовлений із первинного ПВХ із додаванням УФ-стабілізатора;
- Надійно з'єднує магістральну трубу та крапельниці мікроджет.
Коротка інструкція з монтажу адаптера:
- Взяти магістральну трубу 16 мм;
- Проколоти отвір діаметром 3 мм за допомогою дырокола;
- Вставити стартер в отвір;
- Встановити на стартер адаптер і під'єднати мікроджети MJ 1302 / MJ 1402 / MS 1101A / MS 1101B.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використовується з | MJ 1302 / MJ 1402 / MS 1101A / MS 1101B |
| Об `єм | 0,000004 м? |
| Об'ємна вага | 0,001 кг/м? |
| Застосування | підключення мікроджетів |
| Спосіб монтажу | в отвір 4 мм |
| Тип | зовнішній адаптер |
| Паковання | 100 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 244,85 ₴




