


Заглушка для отворів Presto-PS двостороння на 4 і 7 мм (EL-0314)
178,45 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: EL-0314
- +380 (67) 173-03-03Склад Харків "Барабашово"
- +380 (63) 854-20-18Склад Харків
- +380 (50) 309-03-03Склад Одеса
Особливості
Заглушка Presto-PS для отворів 4 і 7 мм (EL-0314) застосовується для обслуговування систем крапельного поливу з використанням сліпий трубки діаметром 16 і 20 мм. Під час експлуатації систем крапельного поливу часто виникає потреба тимчасово зменшити кількість точок водовылива або законсервувати всю систему на міжсезоння. В даній ситуації заглушки для отворів стануть незамінним елементом. Їх використання дозволяє швидко і надійно заглушити сліпий отвір у трубці. Заглушка щільно сідає в отвір і перешкоджає витіканню води і попадання твердих частинок грунту в систему. Виготовлена з якісного ПВХ, довговічна, стійка до впливу ультрафіолету і добрив.
Переваги
- Простота і надійність застосування;
- Виготовлений з первинного матеріалу з додавання УФ-стабілізатора;
- Не підтікає, не потребує додаткового ущільнення.
Коротка інструкція з монтажу заглушки для отворів:
- Відключити подачу води в систему;
- Демонтувати невикористовувані стартера/адаптери/крапельниці;
- Вставити заглушки в звільнилися отвори.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використовується з | трубкою 16/20 мм |
| Об `єм | 0,000002 м? |
| Об'ємна вага | 0,0004 кг/м? |
| Застосування | заглушка отворів |
| Спосіб монтажу | у отвір 4 і 7 мм |
| Тип | заглушка для трубки |
| Паковання | 100 шт |
- Ціна: 178,45 ₴




