

Стартер кутовий Presto-PS для краплинної стрічки з різьбою 1/2 дюйма (ME-0117-12)
12,54 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: ME-0117-12
- +380 (67) 173-03-03Склад Харків "Барабашово"
- +380 (63) 854-20-18Склад Харків
- +380 (50) 309-03-03Склад Одеса
Особливості
Стартер кутовий з різьбленням Presto-PS (ME-0117-12) застосовується для побудови систем крапельного поливу з використанням краплинної стрічки. Використовується як з жорсткою магістральною трубою, так і зі сліпою крапельної трубкою 16 і 20 мм. Можливо так само підключення до гнучкого садового шланга за допомогою різьбових адаптерів і стандартних коннекторів. Монтується стартер в крани і адаптери з внутрішньою різьбою 12 мм (1/2"). З протилежного боку стартера одягається крапельна стрічка і фіксується підтискної гайкою. Виготовляється стартер з високоякісної сировини, стійкий до механічних навантажень, дії органічних і неорганічних добрив, ультрафіолету. Дана продукція захищена фірмовим логотипом компанії Presto-PS, остерігайтеся підробок.
Переваги
- Широкий хід гайки для надійного кріплення стрічки;
- Виготовлений з первинного матеріалу з додавання УФ-стабілізатора;
- Можливість розвороту лінії під 90°;
- Надійне різьбове з'єднання стартера з магістральної трубкою.
Коротка інструкція з монтажу кутового стартера з різьбленням для краплинної стрічки:
- Змонтувати в магістраль кран або перехідник з внутрішньою різьбою 1/2 дюйма;
- Вкрутити по різьбі стартер;
- Відкрутити на максимум підтискну гайку з протилежного боку;
- Одягнути стрічку крапельну;
- Затягнути підтискну гайку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Стартер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид різьби | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 12 мм (1/2") |
| Діаметр шланга | 16 мм |
| Одиниця | 1 шт |
| Кількість в упаковці | 50 шт |
| Обсяг | 0,00007 м^3 |
| Об'ємна вага | 0,0165 кг/м^3 |
| Застосування | для краплинної стрічки |
- Ціна: 12,54 ₴




