Кран кульовий Presto-PS з внутрішньою різзю 3/4 дюйма (4025)
56,97 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 4025
+380 (50) 309-03-03
Склад Одеса
- +380 (67) 173-03-03Склад Харків "Барабашово"
- +380 (63) 854-20-18Склад Харків
- +380 (50) 309-03-03Склад Одеса
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості
Кран кульовий Presto-PS (4025) застосовується в комбінації зі стандартними конекторами для побудови систем поливання з використанням гнучких садових шлангів і дощівників. Дає змогу швидко та надійно під'єднати шланг до джерела водопостачання. Процес монтажу не займає багато часу та не вимагає великих зусиль. Кран виготовлений із якісного пластику, довговічний, стійкий до впливу ультрафіолету та розчинів добрив.
Переваги
- Виготовлений із первинного матеріалу з додавання УФ-стабілізатора;
- Простота монтажа;
- Надійне з'єднання;
- Не підтікає, не вимагає додаткового ущільнення.
Коротка інструкція з монтажу крана:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид різьби | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Одиниця | 1 шт |
| Кількість в упаковці | 30 шт |
| Кількість виходів | 1 |
| Мах робочий тиск | 4 bar |
| Обсяг | 0,0001 м^3 |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м^3 |
| Тип | кран для конекторів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56,97 ₴




