Кран кульовий Presto-PS з зовнішньою і внутрішньою різьбою 3/4 дюйма (4030)
50,39 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 4030
- +380 (67) 173-03-03Склад Харків "Барабашово"
- +380 (63) 854-20-18Склад Харків
- +380 (50) 309-03-03Склад Одеса
Особливості
Кран кульовий Presto-PS (4030) широко використовується для побудови систем поливу та водопостачання. Підключення кульового крана до магістралі проводиться за допомогою фітингів з зовнішньої і внутрішньої різьби діаметром 19 мм (3/4").
Даний кульової механізм є втіленням італійської якості, виготовлений з надійних і міцних матеріалів. Екологічно чистий і безпечний не тільки для навколишнього середовища, але і для здоров'я людини. Корпус крана виконаний з первинного якісного ПВХ, що дозволяє йому гарантовано витримати до 4 атмосфер внутрішньосистемного тиску при температурі робочої рідини до + 45°C.
Точно изготовленный внутренний запорный механизм делает процесс открывания/закрывания максимально легким, не требующим больших физических усилий. Конструкция крана относится к полнопроходному типу, что дает возможность до минимума сократить гидравлические потери. Объем проходящей через него жидкости практически такой же, как и при прохождении через трубу этого же диаметра. Это значительно более высокий показатель по сравнению с другими типами водозапорной арматуры. Всі ці якості роблять крани цього типу незамінним елементом для використання на лінійних ділянках магістральних трубопроводів.
Переваги
- Виготовлений з первинного ПВХ;
- Не іржавіє;
- Плавний хід кульового механізму;
- Мінімальні гідравлічні втрати;
- Тривалий термін експлуатації.
Коротка інструкція з монтажу кульового крана і фітингів:
- Підібрати зручне місце для кульового крана;
- З'єднати зовнішню різьбу фітинга з внутрішньою різьбою крана;
- Включити воду і перевірити якість з'єднання;
- Якщо є протікання, розкрутити з'єднання і намотати за годинниковою стрілкою клоччя або фумлент;
- З'єднати кран з фітингом з зовнішньою різьбою і подати воду в систему;
- Якщо протікання немає, значить, ви все зробили правильно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Max робочий тиск | 4 bar |
| Вид різьби | зовнішня/внутрішня |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Одиниця | 1 шт |
| Кількість в упаковці | 30 шт |
| Кількість виходів | 1 |
| Обсяг | 0,0001 м^3 |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м^3 |
| Застосування | Універсальний |
| Тип | кран кульовий |
- Ціна: 50,39 ₴




