Шланг для газу Evci Plastik діаметр 9 мм, довжина 50 м (GW 9)
2 014,16 ₴
- В наявності
- Код: GW 9
- +380 (67) 173-03-03Склад Харків "Барабашово"
- +380 (63) 854-20-18Склад Харків
- +380 (50) 309-03-03Склад Одеса
Особливості
Шланг газовий Evci Plastik (GW 9) діаметром 9 мм довжиною 50 метрів виготовлений з ПВХ з додаванням каучуку, стійкий до постійного дії високих тисків, має тривалий термін експлуатації, не розтріскується. Зовнішній захисний шар робить цей шланг стійким до механічних пошкоджень і короткочасного локального впливу високих температур. Проміжний середній шар являє собою особливо міцну оплетку з синтетичної нитки, що робить його максимально стійким до дії високого тиску, шланг гарантовано витримує максимальне тиск до 20 атмосфер. Внутрішній шар безпосередньо контактує з газами стійкий до хімічних впливів.
Застосовуються дані шланги для підключення побутового та промислового газового обладнання до магістралі, для подачі зрідженого пропану/бутану з балонів.
Унікальні риси шланга Evci Plastik GW 9
Армовані двошарові газові шланги GO 9 турецького виробництва заводу Evci Plastik добре зарекомендували себе своєю міцністю, еластичністю, стійкістю до високого тиску і впливу високої температури. Сертифікат виробника підтверджує відповідність всім нормам безпеки та дозволяє використовувати ці шланги як в побуті, так і на виробництві з високими вимогами. Додатковим плюсом даних шлангів є можливість їх експлуатації протягом тривалого часу без зміни технічних характеристик при перепадах зовнішніх температур від +50 до -10 °C. Міцне армування запобігає деформації і розриви під час експлуатації, дозволяє зберігати міцність при постійному високому тиску і сильних механічних навантаженнях.
Переваги
- Еластичні;
- Робочий тиск до 20 атмосфер;
- Стійкі до розривів і механічних пошкоджень;
- Застосовуються в широкому діапазоні зовнішніх температур;
- Мають сертифікат якості і можуть застосовуватися на виробництві;
- Тривалий термін експлуатації.
Застосування
- Підключення побутових газових котлів, печей, обігрівачів;
- Подача скрапленого газу на виробництвах та підключення газового обладнання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Evci Plastik |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Max робочий тиск | 20 bar |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Діаметр | 9 мм |
| Кількість шарів | 2 |
| Матеріал | Каучук |
| Наявність армування | армований |
| Об `єм | 0,026 м? |
| Об'ємна вага | 6,5 кг/м? |
| Застосування | для газу |
| Робочий тиск | 15 bar |
| Тип | шланг газовий |
| Паковання | 1 шт |
- Ціна: 2 014,16 ₴




