
Радіатор сталевий Krakow т22 500х 2000
4 939,50 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1942
+380 (50) 309-03-03
Склад Одеса
- +380 (67) 173-03-03Склад Харків "Барабашово"
- +380 (63) 854-20-18Склад Харків
- +380 (50) 309-03-03Склад Одеса
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сталеві радіатори є одним з найбільш популярних видів за рахунок поєднання високої тепловіддачі, малої теплової інерції, естетичного зовнішнього вигляду і оптимальної ціни. Стальные радиаторы также сочетают в себе конвекционные и излучательные методы распространения тепла в помещениях.Стальные радиаторы подходят для любых типов помещений как жилых, так и производственных, они легки и удобны в монтаже.Стальные панельные радиаторы Krakow производятся с помощью прессовочного и сварочного машинного оборудования производства Италии, с использование новейших технологий в соответствии с мировыми стандартами. Сталеві батареї Krakow мають невелику глибину, малу масу, володіють незначною тепловою інерцією і дозволяють отримати максимальну тепловіддачу.Пристрій кожного радіатора дозволяє отримати максимальну тепловіддачу.Всі радіатори протестовані під тиском 13 бар.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 47.6 кг |
| Випробувальний тиск | 13 бар |
| Гарантійний термін | 144 міс |
| Колір | Білий |
| Конструкція радіатора | Панельна |
| Максимальна температура теплоносія | 120 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Об'єм води в радіаторі | 11.8 л |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Стан | Новий |
| Теплова потужність | 3800 Вт |
| Тип радіатора | 22 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 484 мм |
| Глибина | 106 мм |
| Підключення теплоносія | 1/2" |
| Товщина листа панелі радіатора | 1.2 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Комплектація | |
| Заглушка | Так |
| Кран Маєвського | Так |
| Кран радіаторний кутовий | Ні |
| Кран радіаторний прямий | Ні |
| Кронштейн | Так |
| Термоголовка | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 939,50 ₴




