
Радіатор біметалічний Алтермо Торіно
180 ₴/секція
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4418
+380 (50) 309-03-03
Склад Одеса
- +380 (67) 173-03-03Склад Харків "Барабашово"
- +380 (63) 854-20-18Склад Харків
- +380 (50) 309-03-03Склад Одеса
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Радиаторы биметаллические модели «Торино» — это биметаллические радиаторы, разработанные для покупателей, предъявляющих особые требования к цене. В этой модели использованы способы снижения цены за счет уменьшения тех участков отопительного радиатора, которые наименее эффективно отводят тепло в помещение. При этом та часть конструкции радиатора, которая отвечает за надежность и долговечность (это трубопровод, качественные ниппеля и прокладки) осталась полностью неизменной. Зупинивши свій вибір на моделі біметалічного радіатора Алтермо Торіно, покупець отримає не меншу питому потужність в розрахунку на одиницю витрачених грошей, але при цьому за одиницю товару заплатить менше!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алтермо |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.45 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Максимальна температура теплоносія | 130 град. |
| Максимальний робочий тиск | 18 бар |
| Об'єм води в радіаторі | 1.5 л |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Стан | Новий |
| Теплова потужність | 140 Вт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 555 мм |
| Глибина | 78 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість секцій | 10 |
| Матеріал радіатора | Сталь — алюміній |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
| Опресувальний тиск | 22.5 бар |
| Тепловіддача Δt = 70 °C | 140 Вт |
| Колір | Білий (RAL 9016) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴/секція




