
Радіатор біметалічний Алтермо ЛРБ
480 ₴/секція
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4419
+380 (50) 309-03-03
Склад Одеса
- +380 (67) 173-03-03Склад Харків "Барабашово"
- +380 (63) 854-20-18Склад Харків
- +380 (50) 309-03-03Склад Одеса
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
ЕЛЕГАНТНИЙ ІТАЛІЙСЬКИЙ ДИЗАЙН МОДЕЛІ АЛТЕРМО ОРГАНІЧНО ДОПОВНИТЬ ІНТЕР'ЄР БУДЬ-ЯКОГО ПРИМІЩЕННЯ.Радіатори біметалеві моделі «Алтермо» (раніше назва моделі «Алтермо ЛРБ») — це біметалічні радіатори, які не мають ніяких компромісів! Товстостінні міцні алюмінієві виливки пропускають більше тепла через більший перетин металу. Зламати їх у побуті важче ніж інші моделі радіаторів. Їх форма і конструкція витримали випробування часом — більше 11 років вони присутні на ринку і користуються попитом у монтажників. Нехай вас не вводить в оману здається низьким показник потужності секції. Випробування проводилися понад 11 років тому, а в той час була лише одна державна лабораторія, яка могла проводити такі випробування і це було запорукою отримання точних даних без яких-небудь «маніпуляцій».
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алтермо |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Максимальна температура теплоносія | 130 град. |
| Максимальний робочий тиск | 18 бар |
| Об'єм води в радіаторі | 1.5 л |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Стан | Новий |
| Теплова потужність | 169 Вт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 575 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість секцій | 10 |
| Матеріал радіатора | Сталь — алюміній |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
| Опресувальний тиск | 22.5 бар |
| Тепловіддача Δt = 70 °C | 169 Вт |
| Колір | Білий (RAL 9016) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴/секція




