
Радіатор біметалічний Алтермо 7
430 ₴/секція
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1333
+380 (50) 309-03-03
Склад Одеса
- +380 (67) 173-03-03Склад Харків "Барабашово"
- +380 (63) 854-20-18Склад Харків
- +380 (50) 309-03-03Склад Одеса
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Радіатори біметалеві моделі «7» — це біметалічні радіатори, розроблені для збільшення тепловіддачі до максимуму з кожного грама матеріалу, витраченого на його виготовлення. При цьому кінцева вартість товару грала другорядну роль. В результаті вийшла модель, що має один з найвищих показників тепловіддачі на ринку, що підтверджується випробуваннями української лабораторії (протокол №26/17 ПРВ від 28.04.2017 виданий испытательнм центром Державного госпрозрахункового підприємства — Сертифікаційний випробувальний центр опалювального обладнання (ІЦ ГХП СІЦОО).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алтермо |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.68 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Максимальна температура теплоносія | 130 град. |
| Максимальний робочий тиск | 18 бар |
| Об'єм води в радіаторі | 1.5 л |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Стан | Новий |
| Теплова потужність | 185 Вт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 556 мм |
| Глибина | 96 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість секцій | 10 |
| Матеріал радіатора | Сталь — алюміній |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
| Опресувальний тиск | 22.5 бар |
| Тепловіддача Δt = 70 °C | 185 Вт |
| Колір | Білий (RAL 9016) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴/секція




