Алюмінієвий радіатор Fondital GARDA Dual Aleternum 1000/80
2 093 ₴/секція
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6938
+380 (50) 309-03-03
Склад Одеса
- +380 (67) 173-03-03Склад Харків "Барабашово"
- +380 (63) 854-20-18Склад Харків
- +380 (50) 309-03-03Склад Одеса
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Алюмінієві радіатори італійської компанії Fondital, можна купити у нас.
Приміщення, де встановлені алюмінієві батареї, обігрівається за рахунок теплових променів, які утворюються під час руху вниз і вгору повітряних потоків. Секції в радіаторі мають ребристу поверхню, це збільшує тепловіддачу в кілька разів.
Рада по збільшенню терміну служби алюмінієвого радіатора
Після придбання алюмінієвих батарей необхідно один раз в рік промити радіатор проточною водою. В першу чергу потрібно визначити, що батарея повністю з'єднана з трубами і правильно встановлена. Під час установки алюмінієвого опалювального радіатора важливим фактором є легкість при монтажі. Завдяки цьому полегшується установка батареї самостійно.
Ще однією важливою особливістю у виробництві радіаторів є різноманітність дизайнерського рішення. Пропоновану опалювальну техніку можна підібрати під будь-який інтер'єр будинку або квартири. Тепловіддача у таких радіаторів висока. Тому, вирішивши купити радіатор з алюмінію, турбуватися про тепло не потрібно.
Італійські радіатори вже отримали величезну популярність серед іншої опалювальної техніки. Саме ці радіатори виготовлені методом лиття у форми. Вони відрізняються великою тепловіддачею, швидким нагріванням і хорошою надійністю всього терміну експлуатації.
Ще одна важлива особливість алюмінієвих радіаторів – це можливість заміни будь-якої секції, що може статися, якщо вони забилися або були пошкоджені. Крім цього, забороняється використовувати мідні фітинги у системі, де знаходиться алюмінієвий радіатор. Це пояснюється тим, що алюміній досить погано взаємодіє з міддю.
Кожна секція алюмінієвого радіатора покрита зсередини антикорозійного смолою. Завдяки такій обробці, вони можуть експлуатуватися в достатньо жорстких умовах, а термін їх служби збільшується в десятки разів. Міцне і довговічне покриття, елегантний зовнішній вигляд, висока тепловіддача і дивовижна довговічність – і все це італійські алюмінієві радіатори опалення.
Ціна досить демократична, а переваги очевидні. Додайте сюди ще й десятирічну гарантію від виробника (до речі, вони виробляються виключно в Італії) і ви переконаєтеся, що це найкращі алюмінієві радіатори. Характеристики вражають, чи не правда?
У нашому інтернет-магазині "Маремекс" можна купити алюмінієві радіатори таких брендів, як Fondital та ін. Ми працюємо по всій Україні і доставляємо в такі міста: Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Дніпропетровськ і т. д.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fondital |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 12 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Колір | Білий |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Стан | Новий |
| Теплова потужність | 302 Вт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1066 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид радіатора | Литий |
| Кількість секцій | 10 |
| Максимальне значення pH | 10 |
| Міжосьова відстань | 1000 мм |
| Мінімальне значення pH | 5 |
| Опресувальний тиск | 24 бар |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 093 ₴/секція
- Спосіб упаковки: Пачка




