Радіатор алюмінієвий Radiatori 2000 OTTIMO 500/100 (Італія)
704,10 ₴/секція
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3830
+380 (50) 309-03-03
Склад Одеса
- +380 (67) 173-03-03Склад Харків "Барабашово"
- +380 (63) 854-20-18Склад Харків
- +380 (50) 309-03-03Склад Одеса
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Радіатор алюмінієвий Radiatori 2000 OTTIMO 500/100 (Італія) від магазину Маремекс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алтермо |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Об'єм води в радіаторі | 4 л |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Стан | Новий |
| Теплова потужність | 1860 Вт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 582 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид радіатора | Литий |
| Кількість секцій | 10 |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
| Опресувальний тиск | 24 бар |
| Тепловіддача Δt = 70 °C | 1500 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 704,10 ₴/секція
- Спосіб упаковки: Пачка




