Сталевий радіатор Sanica т22 500х1000 (1929Вт) - панельний
3 649 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1287
+380 (50) 309-03-03
Склад Одеса
- +380 (67) 173-03-03Склад Харків "Барабашово"
- +380 (63) 854-20-18Склад Харків
- +380 (50) 309-03-03Склад Одеса
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатори (батареї) сталеві панельного типу з бічним підключенням |
![]() |
| Збираємо замовлення за 1 день. Зазвичай, відразу і відправляємо. Якщо замовлення було оформлено ввечері чи знадобиться робити збірку з кількох складів, то відправимо на наступний день. |
| Допомагаємо з вибором перевізника. Наприклад, доставка об'ємних покупок обійдеться набагато економніше, якщо відправити попутним засобом - безпека та супровідні документи завжди гарантуємо. |

Оплата
- Готівка
- Безготівкові
- Накладений
- Онлайн оплата
- Розстрочка

Доставка
- Самовивіз
- Нова Пошта
- Почтоматы
- Кур'єр
- Укрпошта

Працюємо без посередників
Робимо великі закупівлі з заводів самостійно.
Широкий асортимент
Маємо на складі понад 5 000 найменувань, 26–ти різних виробників.Дякуємо за Ваш вибір і вдалих покупок.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanica |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 25 кг |
| Випробувальний тиск | 13 бар |
| Гарантійний термін | 144 міс |
| Конструкція радіатора | Панельна |
| Максимальна температура теплоносія | 120 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Об'єм води в радіаторі | 5.9 л |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Стан | Новий |
| Теплова потужність | 2286 Вт |
| Тип радіатора | 22 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 484 мм |
| Глибина | 106 мм |
| Підключення теплоносія | 1/2" |
| Товщина листа панелі радіатора | 1.2 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Комплектація | |
| Заглушка | Так |
| Кран Маєвського | Так |
| Кран радіаторний кутовий | Ні |
| Кран радіаторний прямий | Ні |
| Кронштейн | Так |
| Термоголовка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий (RAL 9016) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 649 ₴





