


Дугоподібна опора для садового тунелю 70x52 см, TYCT117052
71,20 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- В наличии
- Код: TYCT117052
+380 (50) 309-03-03
Склад Харьков "Барабашово"
- +380 (67) 173-03-03Склад Харьков "Барабашово"
- +380 (63) 854-20-18Склад Харьков
- +380 (50) 309-03-03Склад Одесса
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дугоподібна опора для садового тунелю 70x52 см, TYCT117052
Технічні дані:- Ширина: 52 см
- Висота: 70 см
- Діаметр: 11 мм
- Колір: зелений
- Виготовлена зі сталі, покритої пластиком
- Стійка до впливу атмосферних умов
- Можливість використання покриттів з плівки або агротканини для захисту рослин від шкідників і заморозків
- Служить для створення конструкції садового тунелю
- Проста у використанні
- Тип упаковки: наклейка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BRADAS |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Зелёный |
| Материал | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | TYCT117052 |
| Высота | 70см |
| Диаметр | 1.1см |
| Упаковка | 1 шт |
| Фасовка | 55 |
| Фасування | 1 , 5 , 55 |
| Ширина | 52см |
Информация для заказа
- Цена: 71,20 ₴




