



Шланг для поливу 1/2", 20м, SUNFLEX PLUS, WSP1/220
901,10 ₴
- В наличии
- Код: WSP1/220
+380 (50) 309-03-03
Склад Харьков "Барабашово"
- +380 (67) 173-03-03Склад Харьков "Барабашово"
- +380 (63) 854-20-18Склад Харьков
- +380 (50) 309-03-03Склад Одесса
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Шланг для поливу SUNFLEX PLUS 1/2" 20м
Модель: WSP1/220 | EAN: 5907544456704
SUNFLEX PLUS належить до класу EXTRA поливальних шлангів. Виготовлений з якісного ПВХ.
Конструкція шланга (4 шари)
- 1-й шар – внутрішній, білий ПВХ, стійкий до UV та утворення водоростей.
- 2-й шар – чорний шар ПВХ для додаткової міцності.
- 3-й шар – армування синтетичним волокном з поперечним обплетенням.
- 4-й шар – зовнішній, жовтий м’який ПВХ із сірою смугою.
Технічні характеристики
| Діаметр | 1/2" (12,5 мм) |
| Довжина | 20 м |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Тиск розриву | 24 бар |
| Вага | 2,52 кг |
| Матеріал | ПВХ (4-шаровий, армований) |
| Безпека | Не містить кадмію |
| Упаковка | Коробка |
Посилений багатошаровий шланг підвищеної міцності з високою стійкістю до UV-випромінювання, механічних навантажень та сезонного використання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | BRADAS |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Желтый |
| Количество слоев | 3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | WSP1/220 |
| Вид упаковки | Коробка |
| Внутренний диаметр | 1/2" |
| Довжина у бухті | 20 м |
| Материал | ПВХ, гума |
| Рабочее давление | 8 Bar |
| Фасовка | 6 |
| Фасування | 1 , 6 |
Информация для заказа
- Цена: 901,10 ₴




