Контейнер прямокутний 90л, KTKP90
632,80 ₴
- В наличии
- Код: KTKP90
+380 (50) 309-03-03
Склад Харьков "Барабашово"
- +380 (67) 173-03-03Склад Харьков "Барабашово"
- +380 (63) 854-20-18Склад Харьков
- +380 (50) 309-03-03Склад Одесса
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Контейнер прямокутний 90л, KTKP90
Будівельно-господарське корито (таз) прямокутної форми. Виготовлене з дуже міцного ПВХ матеріалу. Має профільовані ручки для перенесення. Контейнер дозволяє змішувати різноманітні сухі та вологі маси, будівельні розчини.Стане у пригоді при транспортуванні великої кількості матеріалів.
Розміри:
- Зовнішні (ШхДхВ, см) 55 х 78 х 34
- Внутрішні (ШхДхВ, см) 47 х 70 х 31
- Висота: 28 см
- Об'єм: 90 л.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BRADAS |
| Страна производитель | Польша |
| Высота | 28 см |
| Длина | 73 см |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 41 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | KTKP90 |
| Об `єм | 90 л |
| Фасовка | 1 |
| Фасування | 1 |
Информация для заказа
- Цена: 632,80 ₴




