Радіатор для опалення Т22 500х1000 - RENS (1575 Вт)
4 020,10 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12072
+380 (50) 309-03-03
Склад Одеса
- +380 (67) 173-03-03Склад Харків "Барабашово"
- +380 (63) 854-20-18Склад Харків
- +380 (50) 309-03-03Склад Одеса
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатори (батареї) сталеві панельного типу з бічним підключенням
|
| Фото товара - приедет из отпуска 5.07.2016 |
| Собираем заказ за 1 день. Обычно, сразу и отправляем. Если заказ был оформлен вечером или понадобится делать сборку с нескольких складов, то отправим на следующий день. |
| Помогаем с выбором перевозчика. Например, доставка объемных покупок обойдется гораздо экономней, если отправить попутным средством - безопасность и сопроводительные документы всегда гарантируем. |

Оплата
- Наличные
- Безналичные
- Наложенный
- Он-лайн оплата
- Рассрочка

Доставка
- Самовывоз
- Нова Пошта
- Почтоматы
- Курьер
- УкрПочта

Работаем без посредников
Робимо великі оптові закупівлі з заводів самостійно.
Широкий асортимент
Маємо на складі більше 5000 найменувань.Дякуємо за Ваш вибір і вдалих покупок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rens |
| Країна виробник | Україна |
| Випробувальний тиск | 13 бар |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Колір | Білий |
| Конструкція радіатора | Панельна |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Матеріал | Сталь |
| Об'єм води в радіаторі | 5.13 л |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Стан | Новий |
| Теплова потужність | 1575 Вт |
| Тип радіатора | 22 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Підключення теплоносія | 1/2" |
| Ширина | 1000 мм |
| Комплектація | |
| Заглушка | Так |
| Кронштейн | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 020,10 ₴










