

Радіатор Біметалічний Biasi 500/100 Італія.
384,80 ₴/секція
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3333333
+380 (50) 309-03-03
Склад Одеса
- +380 (67) 173-03-03Склад Харків "Барабашово"
- +380 (63) 854-20-18Склад Харків
- +380 (50) 309-03-03Склад Одеса
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Радіатор Біметалічний Marek Titan 500*96 пр-во Польща

У нас три магазини видачі у Харкові (де ви зможете на місці купити та одразу забрати свій товар) та в Одесі.
Як велика оптова компанія, ми сміливо гарантуємо налагоджену доставку в будь-яке місто України та мінімальну для кожного нашого клієнта ціну на будь-яке замовлення.
Як велика оптова компанія, ми сміливо гарантуємо налагоджену доставку в будь-яке місто України та мінімальну для кожного нашого клієнта ціну на будь-яке замовлення.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BIASI |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 1.81 кг |
| Випробувальний тиск | 30 бар |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 25 бар |
| Матеріал | Біметал |
| Об'єм води в радіаторі | 2 л |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Стан | Новий |
| Теплова потужність | 168 Вт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 565 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Підключення теплоносія | 1" |
| Ширина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість секцій | 10 |
| Матеріал радіатора | Сталь — алюміній |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
| Опресувальний тиск | 60 бар |
| Тепловіддача Δt = 70 °C | 180 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 384,80 ₴/секція




