



Фільтр для свердловин із поліпропіленовим напиленням д.125х3м, товщина 6,0мм, фільтр 2,7м.
2 254 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4241/1
+380 (50) 309-03-03
Склад Одеса
- +380 (67) 173-03-03Склад Харків "Барабашово"
- +380 (63) 854-20-18Склад Харків
- +380 (50) 309-03-03Склад Одеса
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердловинний фільтр з поліпропіленовим напиленням для відсікання частинок грунтуВ повній заводській упаковці (при оптовому замовленні) - 25 штук. |
![]() |
| Збираємо замовлення за 1 день. Зазвичай, відразу і відправляємо. Якщо замовлення було оформлено ввечері чи знадобиться робити збірку з кількох складів, то відправимо на наступний день. |
| Допомагаємо з вибором перевізника. Наприклад, доставка об'ємних покупок обійдеться набагато економніше, якщо відправити попутним засобом - безпека та супровідні документи завжди гарантуємо. |

Оплата
- Готівка
- Безготівкові
- Накладений
- Онлайн оплата
- Розстрочка

Доставка
- Самовивіз
- Нова Пошта
- Почтоматы
- Кур'єр
- Укрпошта

Працюємо без посередників
Робимо великі оптові закупівлі з заводів самостійно.
Широкий асортимент
Маємо на складі більше 5000 найменувань.Дякуємо за Ваш вибір і вдалих покупок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Тип фільтра грубої очистки | Сітчастий |
| Колір | Синій |
| Умовний прохід | 125 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 125 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Довжина | 310 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип фільтра | Фільтр для свердловин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 254 ₴





