Байонет зовнішнє різьблення SLD 3/4'' x 1/2'' оранжевий
29 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SLD01219
+380 (50) 309-03-03
Склад Одеса
- +380 (67) 173-03-03Склад Харків "Барабашово"
- +380 (63) 854-20-18Склад Харків
- +380 (50) 309-03-03Склад Одеса
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маса для великої фасування: 10,2 кг
Об'єм для великої фасування: 0,052 м. куб
Країна виробництва: Україна
Діаметр: 3/4"
Діаметр різі: 1/2"
Наявність різі: Так
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SLD |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 3/4" |
| Діаметр різьблення | 1/2" |
| Маса для великого фасування | 10,2 кг |
| Наявність різі | Да |
| Об'єм для великого фасування | 0,052 м. куб |
| Країна виробництва | Україна |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Колір | Помаранчевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 ₴




