Фітинг Presto-PS адаптер під конектор із зовнішнім різьбленням 1/2 дюйма, в упаковці - 30 шт. (4064)
329,93 ₴
- В наличии
- Код: 4064
+380 (50) 309-03-03
Склад Харьков "Барабашово"
- +380 (67) 173-03-03Склад Харьков "Барабашово"
- +380 (63) 854-20-18Склад Харьков
- +380 (50) 309-03-03Склад Одесса
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Особливості
Адаптер під конектор Presto-PS (4064) застосовують у комбінації зі швидкоз'ємними конекторами, кранами або трійниками з внутрішнім різьбленням 1/2 дюйма для під'єднання садових шлангів різних діаметрів до системи водопостачання. Робочий тиск до 4 атмосфер. Виготовляється адаптер з якісного пластику, стійкого до механічних навантажень, дії розчинів добрив і ультрафіолетового випромінювання.
Переваги
- Невелика вага порівняно з металевими аналогами;
- Не іржавіє, виготовлений із пластику з додаванням УФ-стабілізатора;
- Простота монтажу;
- Надійне різьбове з'єднання;
- Тривалий термін служби.
Коротка інструкція з монтажу адаптера:
- Змонтувати трійник або кран у магістральну трубу;
- Вкрутити адаптер на трійник/кран;
- З'єднати шланг і адаптер за допомогою конектора;
- Підключити другим конектором з протилежного боку шланга пістолет або зрошувач;
- Подати воду в шланг.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Presto-PS |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Диаметр резьбы | 12 мм (1/2") |
| Діаметр шлангу | 12 мм (1/2") / 16 мм (5/8") / 19 мм (3/4") |
| Об `єм | 0,00004 м? |
| Об'ємна вага | 0,01 кг/м? |
| Применение | для конекторів |
| Тип | різьблення |
| Упаковка | 30 шт |
Информация для заказа
- Цена: 329,93 ₴




