Трійник із зовнішньою різьбою 3/4", штуцер під трубку 20мм, DSWA06-3420L
12,90 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- В наличии
- Код: DSWA06-3420L
+380 (50) 309-03-03
Склад Харьков "Барабашово"
- +380 (67) 173-03-03Склад Харьков "Барабашово"
- +380 (63) 854-20-18Склад Харьков
- +380 (50) 309-03-03Склад Одесса
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Трійник із зовнішньою різьбою 3/4", штуцер під трубку 20мм, DSWA06-3420L
Трійник дозволяє створити відгалуження від лінії трубки РЕ або шлангу відповідного діаметру з переходом на будь-яку сполучну арматуру з внутрішньою різьбою 3/4".Тип з'єднання: 2 х штуцер-"ялинка" під РЕ трубку/ ПВХ шланг 20 мм
Діаметр штуцера: 16 мм, РЗ 3/4".
За необхідності трубка/ шланг на штуцері додатково фіксується хомутом.
Арматура для систем крапельного та мікрополиву Bradas виготовляється з високоякісного пластику, що є стійким до
руйнівної дії UV-випромінювання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | BRADAS |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | DSWA06-3420L |
| Внутренний диаметр | 3/4"-20 мм |
| Диаметр трубы | 20 мм |
| Цвет | Черный |
| Материал | ПВХ |
| Рабочее давление | 10 Bar |
| Тип різьблення | зовнішня різьба 3/4" |
Информация для заказа
- Цена: 12,90 ₴




