Трійник із зовнішньою різьбою 1/2", штуцер під трубку 16мм, DSWA06-1216L
6,20 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- В наличии
- Код: DSWA06-1216L
+380 (50) 309-03-03
Склад Харьков "Барабашово"
- +380 (67) 173-03-03Склад Харьков "Барабашово"
- +380 (63) 854-20-18Склад Харьков
- +380 (50) 309-03-03Склад Одесса
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Трійник із зовнішньою різьбою 1/2", штуцер під трубку 16мм, DSWA06-1216L
Трійник дозволяє створити відгалуження від лінії трубки РЕ або шлангу відповідного діаметру з переходом на будь-яку сполучну арматуру з внутрішньою різьбою 1/2".Тип з'єднання: 2 х штуцер-"ялинка" під РЕ трубку/ ПВХ шланг 16 мм
Діаметр штуцера: 12,57 мм, РЗ 1/2".
За необхідності трубка/ шланг на штуцері додатково фіксується хомутом.
Арматура для систем крапельного та мікрополиву Bradas виготовляється з високоякісного пластику, що є стійким до
руйнівної дії UV-випромінювання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | BRADAS |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | DSWA06-1216L |
| Внутренний диаметр | 1/2"-16 мм |
| Диаметр трубы | 16 мм |
| Цвет | Черный |
| Материал | ПВХ |
| Рабочее давление | 10 Bar |
| Тип різьблення | зовнішня різьба 1/2" |
| Фасовка | 25 |
| Фасування | 1 , 25 |
Информация для заказа
- Цена: 6,20 ₴




