Адаптер для трубки 20мм з внутрішньою різьбою 3/4", DSWA05-3420L
17,80 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- В наличии
- Код: DSWA05-3420L
+380 (50) 309-03-03
Склад Харьков "Барабашово"
- +380 (67) 173-03-03Склад Харьков "Барабашово"
- +380 (63) 854-20-18Склад Харьков
- +380 (50) 309-03-03Склад Одесса
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Адаптер для трубки 20мм з внутрішньою різьбою 3/4", DSWA05-3420L
Адаптер для під'єднання трубки РЕ або шлангу відповідного діаметру до інших необхідних елементів системи за допомогою сполучної арматури, що має зовнішню різьбу 3/4".Тип з'єднання: штуцер-"ялинка" під РЕ трубку/ ПВХ шланг 20 мм
Діаметр штуцера: 16 мм, РВ 3/4".
За необхідності трубка/ шланг на штуцері додатково фіксується хомутом.
Арматура для систем крапельного та мікрополиву Bradas виготовляється з високоякісного пластику, що є стійким до
руйнівної дії UV-випромінювання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | BRADAS |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | DSWA05-3420L |
| Внутренний диаметр | 16 мм-3/4" |
| Диаметр трубы | 20 мм |
| Цвет | Черный |
| Материал | ПВХ |
| Рабочее давление | 10 Bar |
| Тип різьблення | внутрішня різьба 3/4" |
| Фасовка | 25 |
| Фасування | 1 , 25 |
Информация для заказа
- Цена: 17,80 ₴




