Контейнер прямокутний 40л, KTKP40
427,20 ₴
- В наличии
- Код: KTKP40
+380 (50) 309-03-03
Склад Харьков "Барабашово"
- +380 (67) 173-03-03Склад Харьков "Барабашово"
- +380 (63) 854-20-18Склад Харьков
- +380 (50) 309-03-03Склад Одесса
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Контейнер прямокутний 40л, KTKP40
Будівельно-господарське корито (таз) прямокутної форми. Виготовлене з дуже міцного ПВХ матеріалу. Має профільовані ручки для перенесення. Контейнер дозволяє змішувати різноманітні сухі та вологі маси, будівельні розчини.Стане у пригоді при транспортуванні великої кількості матеріалів.
Розміри:
- Ширина: 34,5 см
- Довжина: 63 см
- Висота: 19,5 см
- Об'єм: 40 л.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BRADAS |
| Страна производитель | Польша |
| Высота | 19.5 см |
| Длина | 63 см |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 34.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | KTKP40 |
| Об `єм | 40 л |
| Фасовка | 1 |
| Фасування | 1 |
Информация для заказа
- Цена: 427,20 ₴




