Кран кульовий Presto-PS 40 мм з внутрішнім різьбленням 1,1/4 дюйма (PF-0140)
156,46 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: PF-0140
- +380 (67) 173-03-03Склад Харків "Барабашово"
- +380 (63) 854-20-18Склад Харків
- +380 (50) 309-03-03Склад Одеса
Особливості
Кран кульовий Presto-PS (PF-0140) широко використовується для побудови систем поливу та водопостачання. Підключення кульового крана до магістралі проводиться за допомогою фітингів з зовнішньою різьбою діаметром 32 мм (1,1/4").
Данный шаровой механизм является воплощением итальянского качества, изготовлен из надежных и прочных материалов. Экологически чистый и безопасный не только для окружающей среды, но и для здоровья человека. Корпус крана выполнен из первичного качественного ПВХ, что позволяет ему гарантированно выдерживать до 4 атмосфер внутрисистемного давления при температуре рабочей жидкости до + 45°C.
Внутренний запорный механизм изготовлен из фторопласта и делает процесс открывания/закрывания максимально легким, не требующим больших физических усилий. Конструкция крана относится к полнопроходному типу, что дает возможность до минимума сократить гидравлические потери. Объем проходящей через него жидкости практически такой же, как и при прохождении через трубу этого же диаметра. Это значительно более высокий показатель по сравнению с другими типами водозапорной арматуры. Всі ці якості роблять крани цього типу незамінним елементом для використання на лінійних ділянках магістральних трубопроводів.
Переваги
- Виготовлений з первинного ПВХ;
- Не іржавіє;
- Плавний хід кульового механізму;
- Мінімальні гідравлічні втрати;
- Тривалий термін експлуатації.
Коротка інструкція з монтажу кульового крана і фітингів:
- Підібрати зручне місце для кульового крана;
- З'єднати зовнішню різьбу фітингу з внутрішньою різьбою крана;
- Включити воду і перевірити якість з'єднання;
- Якщо є протікання, розкрутити з'єднання і намотати за годинниковою стрілкою клоччя або фумлент;
- З'єднати кран з фітингом і подати воду в систему;
- Якщо протікання немає, значить, ви все зробили правильно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Max робочий тиск | 4 bar |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 32 мм (1,1/4") |
| Кількість виходів | 1 |
| Об `єм | 0,0007 м? |
| Об'ємна вага | 0,17 кг/м? |
| Тип | кран шаровий |
| Паковання | 1 шт |
- Ціна: 156,46 ₴










