Дощувач Presto-PS зрошувач круговий Ultra Jet, в упаковці - 1 шт. (55035)
183,60 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Нет в наличии
- Код: 55035
- +380 (67) 173-03-03Склад Харьков "Барабашово"
- +380 (63) 854-20-18Склад Харьков
- +380 (50) 309-03-03Склад Одесса
Особливості
Дощувач круговий Ultra Jet (55035) використовується для овочевих культур і культур відкритого ґрунту, розплідників відкритого ґрунту, пророщування сільськогосподарських культур, пом'якшення наслідків заморозків, охолодження фруктових садів. Ці дощовики розбризкують воду двома тонкими струменями з дрібною краплею, що запобігає забиванню землі в місці поливу. Ця модель має вбудований фільтр, що забезпечує подачу чистої води в сопла. Крім того, за необхідності цей фільтр можна легко очистити. Обробляють сектор ділянки захопленням 360° при діаметрі покриття до 13 метрів. Зрошувач має висувний механізм, який відкривається тільки під час поливу. Цей механізм захищає форсунку і рухомі частини зрошувача, запобігаючи потраплянню комах і частинок бруду всередину спринклера. Можливе під'єднання як до гнучкого садового шланга з установкою на ніжку або переносну триногу, так і стаціонарне встановлення на магістральну трубу за допомогою фітингів із внутрішнім різьбленням 12 мм (1/2"). Рекомендований робочий тиск у системі від 2 до 4 атмосфер. Витрата води за тиску 2 атмосфери до 0,35 м?/год. Виготовлений зрошувач з якісного ПВХ, довговічний, стійкий до впливу ультрафіолету і водорозчинних добрив.
Переваги
- Простота встановлення;
- Висока ефективність і точність поливу;
- Рівномірний розподіл вологи по всій площі;
- Дозволяє вносити водорозчинні добрива;
- Збереження оптимального рівня вологості ґрунту і повітря.
Коротка інструкція з монтажу дощовиків Ultra Jet:
Варіант мобільної установки
- Підключити гнучкий садовий шланг через кран до джерела водопостачання;
- За допомогою різьбового адаптера та конектора підключити шланг до триноге або ніжці;
- Вкрутити дощувач у триногу/ніжку;
- Встановити зрошувач на місце поливу;
- За необхідності відрегулювати висоту триноги;
- Подати воду в систему.
Варіант стаціонарного використання
- Змонтувати жорстку магістральну ПВХ трубу діаметром 19-25 мм;
- У передбачуваних місцях установлення дощовиків встановити вертикально в розріз магістралі крани або через набор для підключення ;
- Змонтувати в них вертикальний відрізок ПВХ труби необхідної висоти;
- За допомогою фітинга з внутрішнім різьбленням 1/2 дюйма з'єднати трубу і дощувач;
- Подати воду в систему.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Presto-PS |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Витрати води | 0,35 м?/год |
| Диаметр резьбы | 12 мм (1/2") |
| Количество форсунок | 2 |
| Кут поливу | 360° |
| Кількість типів поливу | 1 |
| Максимальний діаметр поливу | 13 м |
| Об `єм | 0,0002 м? |
| Об'ємна вага | 0,05 кг/м? |
| Поворотні сопла | Нет |
| Прохідне підключення | немає |
| Підключення до конектора | Нет |
| Рабочее давление | 2-4 bar |
| Регулювання кута повороту | Нет |
| Режим поливу | круговий |
| Тип | що обертається |
| Упаковка | 1 шт |
- Цена: 183,60 ₴













