Стартер Presto-PS з різьбленням 50 мм для шлангу туман Silver Spray 50 мм (GSM-015063)
693,05 ₴
- В наявності
- Код: GSM-015063
- +380 (67) 173-03-03Склад Харків "Барабашово"
- +380 (63) 854-20-18Склад Харків
- +380 (50) 309-03-03Склад Одеса
Особливості
Стартер Presto-PS для шлангу туман (GSM-015063) застосовується для побудови систем поливу дощуванням. Його використання дозволяє швидко і надійно з'єднати шланг туман з магістральним трубопроводом. Рекомендований мінімальний діаметр магістралі 32 мм, оптимальний 40-50 мм. З одного боку стартер за допомогою затискного кільця щільно з'єднується з стрічкою туман діаметром 50 мм, а з протилежного вкручується по різьбі 50 мм (2") в кран або трійник на магістральній трубі. Виготовлений з якісного ПВХ, довговічний, стійкий до впливу ультрафіолету і водорозчинних добрив.
Переваги
- Затискне кільце надійно тримає стрічку;
- Виготовлений з первинного матеріалу з додавання УФ-стабілізатора;
- Різьблення повністю відповідає стандарту ISO 724;
- Не підтікає, не потребує додаткового ущільнення.
Коротка інструкція з монтажу стартера для стрічки туман:
- З'єднати стартер з магістральною трубою за допомогою крана;
- Відтягнути на максимум поджимное кільце;
- Одягнути стрічку туман;
- Затягнути поджимное кільце.
- Вкрутити стартер в різьбовий адаптер;
- На шланг 1 дюйм надіти коннектор;
- З'єднати коннектор і стартер;
- Одягнути стрічку туман;
- Затягнути поджимное кільце.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 50 мм (2") |
| Для шлангів діаметром | 50 мм |
| Об `єм | 0,0003 м? |
| Об'ємна вага | 0,075 кг/м? |
| Тип | Стартер |
| Паковання | 10 шт |
- Ціна: 693,05 ₴











