

Клапан електромагнітний з регулюванням потоку Presto-PS для систем крапельного поливу (7804)
904,28 ₴
- В наличии
- Код: 7804
- +380 (67) 173-03-03Склад Харьков "Барабашово"
- +380 (63) 854-20-18Склад Харьков
- +380 (50) 309-03-03Склад Одесса
Особливості
Клапан електромагнітний з регулюванням потоку Presto-PS (7804) використовується при створенні автоматичних систем поливу в комбінації з контролерами поливу. Призначений клапан для віддаленого автоматичного ввімкнення/вимкнення подачі води в систему за допомогою контролера поливу. Вбудовується клапан у розрив магістральної труби в трійники або крани із зовнішнім різьбленням діаметром 1 дюйм. Можливе як зовнішнє, так і підземне встановлення в клапанний бокс. Обладнаний краном регулювання потоку води. Виготовлений з високоякісного, стійкого до впливу ультрафіолетового випромінювання і хімікатів пластику. Під час виробництва використовуються тільки первинні матеріали.
Переваги
- Простота встановлення;
- Регулювання кількості подачі води;
- Тривалий термін служби.
Коротка інструкція з монтажу:
- У розрив магістральної труби вмонтувати адаптери із зовнішнім різьбленням 25 мм (1");
- Встановити клапан у клапанний бокс та приєднати до магістральної труби;
- Підключити клапан до контролеру поливу;
- На виході клапана підключити трубку подачі системи поливу;
- Налаштувати режим поливу за допомогою контролера.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Presto-PS |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Электромагнитный клапан |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Диаметр резьбы | 25 мм (1") |
| Напряжение питания | 24 В |
| Об `єм | 0,0015 м? |
| Об'ємна вага | 0,378 кг/м? |
| Применение | автоматичне регулювання подачі води |
| Пропускная способность | від 0,04 до 10 м3/год (від 0,7 до 166 л/хв) |
| Способ подключения | різьблення |
| Упаковка | 1 шт |
- Цена: 904,28 ₴




