Дощувач Presto-PS зрошувач імпульсний Верона (7811)
444,42 ₴
- Нет в наличии
- Код: 7811
- +380 (67) 173-03-03Склад Харьков "Барабашово"
- +380 (63) 854-20-18Склад Харьков
- +380 (50) 309-03-03Склад Одесса
Особливості
Дощувач імпульсний Presto-PS Верона (7811) використовується для зрошення газонів середньої та невеликої площі, підійде так само і для городів. На відміну від інших видів ці зрошувачі подають воду короткими імпульсами з невеликим часовим інтервалом, вбудований маятниковий механізм розбиває струмінь на частини і створює ефект близький до природного дощу. Має два режими поливу: велика або дрібна крапля. Ця модель досить універсальна, передбачено зручне і швидке регулювання сектора поливу від 10 до 360° і висоти подачі води. Це дає можливість точно поливати необхідні ділянки різної форми і використовувати цей дождеватель біля доріжок, залишаючи їх сухими. Ця модель покриває ділянку круглої форми до 25 метрів у діаметрі з максимальною площею поливу до 490 м?. Витрата води за тиску 2 атмосфери становить 0,8 м?/год. До системи водопостачання підключається зрошувач за допомогою стандартних конекторів конекторів. Використовується з гнучкими садовими шлангами діаметром 1/2, 5/8 і 3/4 дюйма. Знімна заглушка з різьбленням 1/2 дає змогу під'єднувати кілька таких зрошувачів в одну лінію за допомогою адаптера з внутрішнім різьбленням і конектора. Під час розрахунку кількості дощовиків, необхідних на Вашу площу поливу, потрібно враховувати наявність "мертвої зони" під самим дощувачем діаметром 4 метри і відповідно підбирати відстань між ними. Рекомендований робочий тиск у системі від 2 до 4 атмосфер. Мінімальний тиск необхідний для роботи зрошувача становить 0,5 атмосфер. Виготовлений зрошувач з високоякісного, стійкого до впливу ультрафіолетового випромінювання і добрив пластику.
Переваги
- Простота встановлення;
- Легке регулювання сектора поливу;
- Два режими поливу;
- Висока ефективність і точність поливу;
- Використання на ділянках складної форми;
- Збереження оптимального рівня вологості ґрунту.
Коротка інструкція з монтажу дощовиків:
- Підключити гнучкий садовий шланг через конектор і кран до джерела водопостачання;
- За допомогою другого конектора під'єднати шланг до дощовиків;
- Встановити на місце поливу;
- Подати воду в систему.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Presto-PS |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Min рабочее давление | 0,8 bar |
| Витрати води | 0,8 м?/год |
| Діаметр "мертвої зони" | 4 м |
| Количество форсунок | 1 |
| Кут поливу | 10-360° |
| Кількість типів поливу | 2 |
| Максимальний діаметр поливу | 28 м |
| Мінімальний діаметр поливу | 10 м |
| Об `єм | 0,0021 м? |
| Об'ємна вага | 0,52 кг/м? |
| Площа поливу | 615 м? |
| Прохідне підключення | Да |
| Підключення до конектора | Да |
| Рабочее давление | 2-4 bar |
| Регулювання дальності поливу | Да |
| Регулювання кута повороту | Да |
| Регулювання типу поливу | дрібна крапля / велика крапля |
| Режим поливу | секторний |
| Тип | імпульсний |
| Упаковка | 1 шт |
- Цена: 444,42 ₴













