
Адаптер зовнішній прохідний Presto-PS для мікроджетів, в упаковці - 100 шт. (5160)
493,85 ₴
- В наличии
- Код: 5160
+380 (50) 309-03-03
Склад Харьков "Барабашово"
- +380 (67) 173-03-03Склад Харьков "Барабашово"
- +380 (63) 854-20-18Склад Харьков
- +380 (50) 309-03-03Склад Одесса
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Особливості
Адаптер зовнішній прохідний Presto-PS (5160) застосовується для створення систем крапельного поливу з використанням сліпої трубки діаметром 5 мм для послідовного під'єднання декількох крапельниць мікроджет. Зі стартером сумісні крапельниці мікроджет MJ-1302, MJ-1402, MS-1101A та MS-1101B. Адаптер виготовлений з якісної первинної сировини, довговічний, стійкий до впливу ультрафіолету і добрив.
Переваги
- Простота установки;
- Виготовлений із первинного ПВХ із додаванням УФ-стабілізатора;
- Надійно з'єднує магістральну трубу і крапельниці мікроджет.
Коротка інструкція з монтажу адаптера:
- Узяти магістральну трубу 16 мм;
- Зробити отвір за допомогою діркопробивача;
- Змонтувати старт 5142 у отвір;
- Під'єднати трубку діаметром 5 мм;
- З'єднати прохідні адаптери з трубкою на потрібній відстані за кількістю встановлюваних крапельниць;
- Встановити на стартер мікроджети MJ 1302 / MJ 1402 / MS 1101A / MS 1101B.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Presto-PS |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Використовується з | MJ 1302 / MJ 1402 / MS 1101A / MS 1101B |
| Об `єм | 0,00001 м? |
| Об'ємна вага | 0,002 кг/м? |
| Применение | підключення мікроджетів |
| Способ монтажа | у сліпу трубку 5 мм |
| Тип | Проходной адаптер |
| Упаковка | 100 шт |
Информация для заказа
- Цена: 493,85 ₴




