Дощувач Presto-PS зрошувач секторний 2 режими Пінгвін (7813)
512,73 ₴
- Нет в наличии
- Код: 7813
- +380 (67) 173-03-03Склад Харьков "Барабашово"
- +380 (63) 854-20-18Склад Харьков
- +380 (50) 309-03-03Склад Одесса
Особливості
Дощувач дворежимний секторний Presto-PS Пінгвін (7813) використовується для зрошення газонів середньої і невеликої площі, підійде так само і для поливу городу. Ці дощовики мають два режими регулювання форми струменя - вибирається точкова щільна або віялова. Сектор поливу легко регулюється повзунками на зрошувачі від 10 до 360°. Це дає змогу швидко налаштувати зрошувач для поливу ділянок різного розміру. Максимальна площа поливу становить 95 м?. Наявність ковзного дефлектора дає змогу легко регулювати тип струменя від струменя до конуса. Максимальний діаметр захоплення до 11 метрів. Витрата води при тиску 2 атмосфери до 0,6 м?/год. Використовується зрошувач із садовими шлангами діаметром 1/2, 5/8 і 3/4 дюйма. Знімна заглушка з різьбленням 1/2 дає змогу під'єднувати кілька таких зрошувачів в одну лінію за допомогою адаптера з внутрішнім різьбленням і стандартного конектора. Рекомендований робочий тиск у системі від 2 до 4 атмосфер. Мінімальний тиск необхідний для роботи зрошувача становить 0,8 атмосфер. Під час розрахунку кількості зрошувачів, необхідних на Вашу площу поливу, потрібно враховувати наявність "мертвої зони" під самим зрошувачем діаметром 2,5 метри та відповідно підбирати відстань між ними. Для подовження терміну служби зрошувача рекомендується використання в системі подачі води фільтра грубого очищення.
Переваги
- Простота встановлення;
- Легке регулювання сектора поливу;
- Два режими подачі води;
- Висока ефективність і рівномірність поливу;
- Збереження оптимального рівня вологості ґрунту.
Коротка інструкція з монтажу зрошувача:
- Підключити гнучкий садовий шланг через кран та стандартний конектор до джерела водопостачання;
- За допомогою другого конектора під'єднати шланг до дощовиків;
- Встановити зрошувач на місце поливу;
- Відрегулювати сопла;
- Подати воду в систему.
Характеристики в зависимости от режима работы:
| Режим роботи | Діаметр поливу | Площа поливу | Витрата води | ||||||
| - | 2 атм | 3 атм | 4 атм | 2 атм | 3 атм | 4 атм | 2 атм | 3 атм | 4 атм |
| Режим 1 | 9 м | 10 м | 11 м | 79 м? | 79 м? | 95 м? | 0,5 м?/год | 0,55 м?/год | 0,60 м?/год |
| Режим 2 | 3 м | 4 м | 4,4 м | 7 м? | 13 м? | 15 м? | 0,5 м?/год | 0,55 м?/год | 0,60 м?/год |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Presto-PS |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Min рабочее давление | 0,8 bar |
| Витрати води | 0,6 м?/год |
| Діаметр "мертвої зони" | 2,5 м |
| Количество форсунок | 1 |
| Кут поливу | 10-360° |
| Кількість типів поливу | 2 |
| Максимальний діаметр поливу | 11 м |
| Мінімальний діаметр поливу | 3 м |
| Об `єм | 0,0019 м? |
| Об'ємна вага | 0,48 кг/м? |
| Площа поливу | 95 м? |
| Поворотні сопла | немає |
| Прохідне підключення | Да |
| Підключення до конектора | Да |
| Рабочее давление | 2-4 bar |
| Регулювання дальності поливу | немає |
| Регулювання кута повороту | Да |
| Регулювання типу поливу | струмінь / конус |
| Режим поливу | круговий/секторний |
| Тип | що обертається |
| Упаковка | 1 шт |
- Цена: 512,73 ₴













