Дощувач Presto-PS зрошувач імпульсний для газону (8103D)
130,19 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- В наличии
- Код: 8103d
- +380 (67) 173-03-03Склад Харьков "Барабашово"
- +380 (63) 854-20-18Склад Харьков
- +380 (50) 309-03-03Склад Одесса
Особливості
Дощувач імпульсний Presto-PS (8103D) використовується для зрошення газонів середньої та невеликої площі, підійде так само і для городів. На відміну від інших видів ці зрошувачі подають воду короткими імпульсами з невеликим часовим інтервалом, вбудований маятниковий механізм розбиває струмінь на частини і створює ефект близький до природного дощу. Ця модель досить універсальна, передбачено регулювання сектора поливу від 10 до 360° і висоти подачі води. Максимальний діаметр покриття досягає 14 метрів, площа зрошення до 175 м?. До системи водопостачання підключається дощувач за допомогою фітингів і конекторів. Використовується з гнучкими садовими шлангами 1/2, 5/8 і 3/4 дюйма. Рекомендований робочий тиск у системі від 2 до 4 атмосфер. Витрата води за тиску 2 атмосфери до 0,5 м?/год. Мінімальний тиск, необхідний для роботи зрошувача, становить 0,8 атмосфер. Виготовлений зрошувач із високоякісного, стійкого до впливу ультрафіолетового випромінювання і добрив пластику. Під час виробництва використовуються тільки первинні матеріали.
Переваги
- Простота встановлення;
- Висока ефективність і точність поливу;
- Використання на ділянках складної форми;
- Рівномірний розподіл вологи по всій площі;
- Дозволяє вносити водорозчинні добрива;
- Збереження оптимального рівня вологості ґрунту і повітря.
Коротка інструкція з монтажу дощовиків:
- Підключити гнучкий садовий шланг через конектор та кран до джерела водопостачання;
- За допомогою другого конектора під'єднати шланг до дощовиків;
- Встановити на місце поливу;
- Подати воду в систему.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Presto-PS |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Min рабочее давление | 0.8 bar |
| Витрати води | 0,5 м?/год |
| Количество форсунок | 1 |
| Кут поливу | 10-360° |
| Кількість типів поливу | 1 |
| Максимальний діаметр поливу | 20 м |
| Мінімальний діаметр поливу | 16 м |
| Об `єм | 0,0006 м? |
| Об'ємна вага | 0,15 кг/м? |
| Площа поливу | 315 м? |
| Прохідне підключення | Да |
| Підключення до конектора | Да |
| Рабочее давление | 2-4 bar |
| Регулювання кута повороту | Да |
| Режим поливу | секторний |
| Тип | імпульсний |
| Упаковка | 1 шт |
- Цена: 130,19 ₴











