
Подовжувач для висувних дощовиків Presto-PS із зовнішнім різьбленням 1/2 дюйма, в упаковці - 10 шт. (7714)
182,19 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- В наличии
- Код: 7714
+380 (50) 309-03-03
Склад Харьков "Барабашово"
- +380 (67) 173-03-03Склад Харьков "Барабашово"
- +380 (63) 854-20-18Склад Харьков
- +380 (50) 309-03-03Склад Одесса
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Особливості
Подовжувач для висувних зрошувачів Presto-PS (7714) використовується для монтажу в магістральну трубу висувних зрошувачів із внутрішнім різьбленням 1/2". Дає змогу швидко і точно відрегулювати глибину встановлення дощовиків. Виготовлений з високоякісного ПВХ, стійкого до корозії та пошкоджень.
Переваги
- Простота монтажу;
- Довгий термін служби;
- Можливість регулювання під час експлуатації;
- Прихований спосіб встановлення зрошувача;
- Використовуються для систем автоматичного поливу.
Коротка інструкція з монтажу подовжувача:
- Встановити контролер поливу всередині або зовні приміщення залежно від використовуваної моделі;
- Поруч із виходом магістральної труби змонтувати бокс для клапанів і в нього встановити електромагнітний клапан;
- Підключити клапан до контролера і магістралі подачі води;
- Підключити трубку подачі до виходу клапана;
- У заздалегідь викопану траншею до місця розташування дощовика укласти трубку для подачі;
- У місці встановлення дощовиків змонтувати трійник або кут із внутрішнім різьбленням 1/2";
- В нього вкрутити подовжувач і підрізати його до потрібної висоти, щоб зрошувач був повністю втоплений у землю;
- Накрутити дощувач на подовжувач, присипати землею і добре утрамбувати;
- За необхідності повторити дії пункт 2-7 залежно від кількості ліній зрошення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Presto-PS |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Диаметр резьбы | 1/2" |
| Об `єм | 0,0001м? |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м? |
| Рабочее давление | 2-5 bar |
| Тип | Удлинитель |
| Упаковка | 10 шт |
Информация для заказа
- Цена: 182,19 ₴




